Slideshow image توریکروزه یوگا و مدیتیشن در ساحل دریا و کوهستان - چهارشنبه ۱۶ تير ۸۹ ساعت ۰۶:۳۷
توریکروزه یوگا و مدیتیشن در ساحل دریا و کوهستان

تور یکروزه یوگا و مدیتیشن در طبیعت با همکاری باشگاه یوگای کیمیاگران و آژانس مسافرتی سپیدرود با هماهنگی  توریسم ورزشی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در روز جمعه اول مرداد ماه ، در ساحل  زیبای گیسوم  و کوهستان های سر سبز و با صفای تالش برگزار گردید.

           

اعضای محترم کیمیاگران و همراهان گرامی در این سفر پس از  صرف صبحانه در متل بین المللی سپیدار و انجام تمرینات یوگا و مدیتیشن در ساحل گیسوم ،جهت  بازدیداز آثار و ابنیه تاریخی شهر تالش به سمت روستای زیبای آق اولرحرکت نمودند .

     

همراهان محترم پس از بازدید از کاخ در حال مرمت سردار امجد و حمام مریان که از جمله آثار تاریخی منطقه کوهستانی تالش می باشد ،در جریان  تاریخچه این بناها از زبان راهنمای محترم سرکار خانم احسانخواه قرار گرفتند.این بازدید با هماهنگی سازمان گردشگری انجام پذیرفت و نمایندگان این سازمان در کاخ  با گروه گردشگران نهایت لطف و همکاری را ابراز نمودند .  نهار در محوطه زیبای پشت کاخ در سایه درختان کاج و سپیدار ، در محیطی زیبا و آرامش بخش صرف گردید .

 یوگاکاران جوان و پر سابقه تر  کیمیاگران در تمرین عصربه هنر نمایی و اجرای آساناهای  زیبای تعادلی بر روی تخته سنگ های بزرگ و شاخه های درختان پرداختند .

    

گروه پس از صرف عصرانه در ساعت 7 عصر از روستای اق اوولر تالش به مقصد رشت خارج شدند .(برای دیدن   عکسهایی زیبا از این سفر به یاد ماندنی ، می توانید به گالری مراجعه نمائید) . 

 


  

 

 

فراخوانی مجدد کد
کد امنیتی را وارد کنید :